taekwondo

Narodowy sport i tradycyjna sztuka walki Korei. Początkowo zostało stworzone do celów militarnych, następnie zostało zaadaptowane do użytku cywilnego, jego twórcą jest gen. Choi Hong-hi. Obecnie jest jedną z pełnoprawnych dyscyplin olimpijskich.

Robotyka - kl. 1-3

środa 13.30 - 15.00

Robotyka, także technika robotyczna – interdyscyplinarny kierunek badań łączący zagadnienia inżynierii mechanicznej, elektrotechniki, automatyki i informatyki którego celem jest tworzenie robotów, w tym sterowanie ich ruchem. Domeną robotyki są również rozważania nad sztuczną inteligencją – w niektórych środowiskach robotyka jest wręcz z nią utożsamiana.

zajęcia teneczne

piątek 14.50 – 15.35

Taniec nowoczesny – taniec, w skład którego wchodzą wszystkie style poza tańcem klasycznym. Powstał w Ameryce w XX wieku w wyniku zerwania z tradycją baletową i poszukiwania nowych form i zasad ruchu tanecznego. Przedstawicielami tańca nowoczesnego w Ameryce są: Doris Humphrey, Charles Weidman i Martha Graham.

zajęcia muzyczne gry na keyboardzie

czwartek 13.35 – 15.45

Tygrysek

Akademia Przedszkolaka „Tygrysek” prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci przedszkolnych od 2015 roku. Ideą Akademii Sportowego Rozwoju jest upowszechnienie dostępu do profesjonalnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży.

 

Striker

Akademia Piłkarska Striker